Digitus | DisplayPort Connector Cable 1.4 | DB-340201-030-S | DP to DP | 3 m
- TootjadDigitus
- Mudel: DB-340201-030-S
- Saadavus: 5
-
16€
Digitus | DisplayPort Connector Cable 1.4 | DB-340201-030-S | DP to DP | 3 m
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 160.00 mm |
| Gross height (mm) | 20.00 mm |
| Gross weight | 0.20 kg |
| Gross width (mm) | 160.00 mm |
| Kaabli pikkus | 3 m |
| Muud funktsioonid | The Digitus 8K DisplayPort Connection Cable Version 1.4 already meets the requirements for future high-definition devices (TV, projector, monitor) of the next generation. The ultimate 8K experience with Ultra-HD II resolutions of up to 7680 x 4320 and hi |
| Net weight | 0.18 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 3375 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 20.00 g |
| Pistmiku tüüp | 2 x DisplayPort male |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Producer | Digitus |
| Producer product family | DisplayPort Connector Cable 1.4 |
| Producer product name | DB-340201-030-S |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | DP to DP |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: digitus displayport connector cable 14 db-340201-030-s dp to dp 3 m, db-340201-030-s, digitus, audiovideo kaablid



